Zastal zagra z dobrymi znajomymi

Robert Morkowski oraz bracia Jarosław i Dariusz Kalinowscy byli w składzie ubiegłorocznego Zastalu. Sławomir Buczyniak i Łukasz Olejnik reprezentowali zielonogórski klub kilka sezonów temu. Teraz powracają do Grodu Bachusa z drużyną AZS Kalisz. I na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony przed zielonogórskimi kibicami. Drużyna z Kalisza wygrała w tym sezonie trzy mecze i zanotowała dwie porażki. Ma więc identyczny bilans jak koszykarze Intermarche Zastalu. Nasi zawodnicy, po przegranym pojedynku w Jeleniej Górze będą na pewno chcieli odbić sobie porażkę i wywalczyć kolejne dwa punkty do ligowej tabeli.

Koncentracja na 100%

Zadanie nie jest łatwe – wszyscy znamy potencjał naszych niedzielnych rywali. Zastalowcy nie będą mogli pozwolić sobie na ani jedną chwilę nieuwagi czy dekoncentracji, gdyż jak pokazują poprzednie pojedynki zawsze powodowało to niepotrzebną nerwówkę a w efekcie nawet porażkę. Zielonogórska ekipa jest młodą drużyną, która ucząc się na własnych błędach powinna „iść do przodu”. Czy „nowy Zastal” poradzi sobie ze „starym”? Jak zakończy się ten pojedynek? Wszystkiego dowiemy się w niedzielę wieczorem. I miejmy nadzieję, że będą to wiadomości dobre.

Info organizacyjne

•    Mecz rozpocznie się o godz.17.00
•    Czynne będą dwie kasy, które zostaną otwarte o godz.16.00
•    Bilety w cenach: Normalne-16zł, ulgowe-8zł.
•    Posiadacze karnetów i kart wolnego wstępu oraz dziennikarze posiadający akredytacje wejście B, kibice z biletami wejścia A i B
•    W kasach biletowych będzie można zaopatrzyć się w bezpłatne programy zawodów w których m.in. przeczytamy o wtorkowym meczu pokazowym drużyn NBA w Berlinie oraz o nowym zawodniku który w tym sezonie dołączył do naszej drużyny.
•    Atrakcje: w przerwie meczu odbędzie się atrakcyjny pokaz zawodników Zielonogórskiego Klubu Sportowego "Karate" w którym zobaczymy m.in walki zawodników, łamanie desek.
•    Pokaz zapowiada się bardzo interesująco, dlatego prosimy kibiców o pozostanie w przerwie na widowni. Dodatkowo dla kibiców rozlosowane będzie 5 biletów na Puchar Polski Seniorów Kyokushin Karate który odbędzie się 26. października w Zielonej Górze.
•    Tradycyjnie w przerwie meczu rozlosowane będą kupony na darmowe przejazdy taksówkami korporacji Hallo Taxi 96-25. Autor: Weronika Górnicka