W środę mecz Zastalu. Tym razem pucharowy

Czy zielonogórska ekipa nie zlekceważy tego II-ligowca? – Nie sądzę. Graliśmy już z rywalami z II ligi, ale też nie będziemy eksploatować podstawowych zawodników. Na ten mecz sprzedajemy bilety ,więc chcemy wykonać dobrze swoją prace. – twierdzi trener Zastalu, Tomasz Herkt.

Informacje organizacyjne:
W przerwie meczu po raz pierwszy w tym sezonie przeprowadzony będzie konkurs rzutu z połowy boiska. Kibice którym uda się złapać przed meczem piłeczki tenisowe będą mieli szansę wygrania kuponu o wartości 1000zł na zakup roweru. Również w przerwie meczu na stoisku z gadżetami klubowymi dwaj nowi zawodnicy naszego klubu James Maye oraz David Burgess będą rozdawać autografy i drobne upominki fanom którzy zrobią zakupy na stoisku. Dodatkowo każdy kibic który zrobi zakupy w sklepiku lub na stoisku z gadżetami i wypełni kupon konkursowy, na meczu 6 lutego z Energą Czarnymi Słupsk weźmie udział w losowaniu nagrody – roweru o wartości 1000zł.

1. WEJŚCIA:
Wejścia na halę zostaną otwarte o godzinie 17.00. W dniu meczu otwarte będą cztery wejścia wraz z informacją przez które wejście najlepiej udać się na poszczególne sektory. Na środowym meczu zamknięte będą wejścia od strony ul. Sulechowskej i wewnątrz hali na piętrze od strony restauracji H2O. Uwaga: na środowym meczu Pucharu Polski zamknięte będą sektory: K1-K4, L1-L5, M1-M4

Poniżej podajemy sektory na trybunach i wejścia przez które kibice najłatwiej dostaną się na halę. Wejścia będą oznaczone specjalnymi koziołkami, które mają ułatwić kibicom wstęp na trybuny

WEJŚCIE 1 i 2 obok recepcji CRS sektory: V,A1,A2,B1,B2,J1,J2,H1,H2, C1,C2,C3

WEJŚCIE 3sektory: R1,R2,R3,R7,R8,R9,R10,R11,R12

WEJŚCIE 4sektory: J1,J2,H1,H2,G1,G2,G3,F1,F2,

2. BILETY:
W środę w dniu meczu do godz. 14.00 sprzedaż będzie prowadzona w punktach sprzedaży na terenie miasta, po godz. 15.00 sprzedaż biletów będzie prowadzana tylko na hali CRS, na hali bilety będą droższe o 4zł.

3. BEZPIECZEŃSTWO:
Kibice są zobowiązani do zapoznania z regulaminem obiektu, oraz wykonywania poleceń służb porządkowych i informacyjnych, na bramkach zostaną przeprowadzone kontrole osobiste, obowiązuje zakaz wnoszenia art. pirotechnicznych, butelek z napojami, kibice posiadający bilety ulgowe powinni posiadać dokumenty potwierdzające prawa do ulgi, dokumenty będą sprawdzane przed wejściem na halę.

4. GADŻETY I ART. GASTRONOMICZE:
Na hali w dniu meczu otwarte będą punkty sprzedaży art. gastronomicznych oraz gadżetów klubowych. Zachęcamy do zakupów, do nabycia będą szaliki klubowe, kubki, naklejki, koszulki, smycze i breloki z logo naszego klubu. Od meczu pucharowego dostępne będą kolejne nowe gadżety: długopisy, otwieracze, czapki dwustronne, bluzy z kapturem, nowe szaliki oraz nowe koszulki Nike.

5. SZATNIE:
W holu przy głównym wejściu do hali będą uruchomione szatnie dla kibiców.
Spotkanie zielonogórskiej drużyny z AZS-em Opole w środę o godz. 18:00 w hali CRS.

Autor: Mariusz Malinowski, Jakub Lesiński