W Radomiu jak w Zielonej Górze. Trzecia wygrana z Rosą!

Nie ma mocnych na Stelmet BC Zielona Góra w finale Tauron Basket Ligi, również na wyjeździe! Wczoraj podopieczni Saszo Filipovskiego wygrali w meczu nr 3 w Radomiu z Rosą 65:53.

Gospodarze zaczęli agresywnie, ale twarda gra pozwoliła im jedynie remisować ze Stelmetem po pierwszej kwarcie. Druga kwarta należała już do zielonogórzan, którzy do przerwy prowadzili siedmioma punktami. Po zmianie stron Stelmet wciąż kontrolował losy pojedynku, po raz kolejny zdecydowanie dominując pod tablicami. Jutro czwarte starcie, także w Radomiu. Jeśli Stelmet wygra, koronacja odbędzie się na terenie rywala.