Pękła setka, a nos Djurisicia? Oby nie

Mecz był już rozstrzygnięty po dwudziestu minutach, kiedy to gospodarze prowadzili  dwudziestoma siedmioma punktami, notując w tej części gry serię 18-0.

Karol Gruszecki – Stelmet BC Zielona Góra

Trefl ambitnie stawiał jednak opór w trzeciej i czwartej kwarcie. Goście nieźle trafiali z dystansu.20-letni Paweł Krefft dla sopocian rzucił 13 punktów, w tym trzy trójki.

Paweł Krefft – Trefl Sopot

Najwięcej punktów dla zielonogórzan rzucił Szymon Szewczyk – 21. W barwach gospodarzy zagrali wszyscy z wyjątkiem kontuzjowanego Dejana Borovnjaka.

S. Filipovski – trener Stelmetu BC Zielona Góra o Borovnjaku i Djurisiciu

Dzisiaj Nemanja Djurisić przejdzie badania, po których będzie wiadomo jak poważny jest uraz nosa. Dodajmy, że kolejny mecz Stelmet rozegra w niedzielę na wyjeździe z Polfarmeksem Kutno.