KOSZYKÓWKA:

Nowi gracze w Stelmecie? Wciąż cisza. Trener ma asystentów

Mariusz Niedbalski i Arkadiusz Miłoszewski to na chwilę obecną jedyni asystenci Žana Tabaka w Stelmecie Enei BC Zielona Góra. Klub poinformował też o uruchomieniu sprzedaży karnetów.

Najważniejsza informacja to zrównanie cen wejściówek – Energa Basket Ligi i ligi VTB. Wyjątkiem będą starcia z mocarstwami, które grają w Eurolidze – CSKA, Chimkami oraz Zenitem Sankt Petersburg.

Rozpoczęliśmy od sprzedaży karnetów open, które uprawniają do wejścia na wszystkie mecze – ligi VTB i polskiej ligi. Pierwokup będzie trwał do 14 sierpnia, a następnie reszta karnetów trafi do ogólnej sprzedaży. w drugiej kolejności trafią do sprzedaży karnety na poszczególne ligi.Katarzyna Marciniak, marketing Stelmetu Enei BC Zielona Góra

Na konferencji w siedzibie jednego ze sponsorów klubu, firmy Blech poinformowano o nowym asytencie Žana Tabaka. Został nim Mariusz Niedbalski, z którym Chorwat pracował już w Treflu Sopot. W sztabie szkoleniowym pozostaje Arkadiusz Miłoszewski.

Z trenerem Niedbalskim doszliśmy do porozumienia. Ze strony Tabaka była taka prośba. Tam, gdzie można spełniać prośby trenera, trzeba to robić, bo potem on będzie musiał nasze prośby spełniać. (…) Miałem tylko jeden warunek, żeby to był trener z Polski.Janusz Jasiński, przewodniczący Rady Nadzorczej Grono SSA Zielona Góra

Co z potencjalnymi nowymi zawodnikami? – Mamy sztab trenerski, który pracuje pełną parą i buduje nam skład – dodał Janusz Jasiński.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: