Koszarek: obrona jak u Filipovskiego!

To był  wielki  mecz Stelmetu BC Zielona Góra! Hit 13. kolejki PLK z Polskim Cukrem Toruń nie rozczarował, obfitując z mnóstwo widowiskowych akcji!

W meczu na szczycie lepsi zielonogórzanie, którzy wygrali 83:67.

Artur Gronek – trener Stelmetu BC Zielona Góra

W drugiej kwarcie gospodarze zagrali koncertowo wygrywając ten fragment meczu aż 19:2!

Jacek Winnicki – trener Polskiego Cukru Toruń

Łukasz Wiśniewski – Polski Cukier Toruń

Dla Polskiego Cukru była to pierwsza porażka w tym sezonie w rozgrywkach PLK, kończąca tym samym serię 13 zwycięstw. Zielonogórzanie, zwłaszcza kapitan  Łukasz Koszarek cieszył się z dobrej obrony mistrzów Polski. Szczególnie w drugiej kwarcie.

Łukasz Koszarek – Stelmet BC Zielona Góra

Mimo zwycięstwa Stelmet pozostał na drugim miejscu w tabeli. Na czele niezmiennie torunianie. Już w środę zielonogórzanie na Węgrzech zagrają kolejny mecz w Lidze Mistrzów z ostatnim w grupie E Szolnoki Olaj.