HOTKOSZYKÓWKA:ZIELONA GÓRA:

Enea Zastal BC doceniony na gali. Dziś poznamy nowego trenera!

Wczoraj w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji zakończenia sezonu Energa Basket Ligi. Wręczano nagrody indywidualne i drużynowe. Sporo wyróżnień otrzymał Enea Zastal BC Zielona Góra.

Wicemistrz Polski otrzymał nagrodę za drugie miejsce w zakończonym sezonie. Ponadto nasz klub został uhonorowany w kategorii najbardziej medialnej drużyny w Polsce.

Indywidualnie nagrodę za najlepszą asystę sezonu otrzymał Łukasz Koszarek. To za podanie do Davida Brembly’ego. Niemiec z polskim paszportem z kolei został wyróżniony za akcję sezonu. Chodzi o efektowny wsad. Obie akcje miały miejsce przy okazji półfinału play-off ze Śląskiem Wrocław.

Z tego ostatniego klubu najpewniej do Zielonej Góry przywędruje nowy trener Enei Zastalu BC. Oliver Vidin ma dziś zostać ogłoszony nowym szkoleniowcem biało-zielonych. Dziś przed południem klub zapowiedział konferencję prasową.

Ponadto na gali obecny był wczoraj Geoffrey Groselle. Podczas imprezy poinformowano, że amerykański podkoszowy stara się o polski paszport, by móc występować w reprezentacji Polski.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: