Zdmuchnęli ich jak kartkę papieru [futsal]

Pierwszą bramkę po kilkunastu sekundach gry zdobył Adrian Niedźwiecki. Chwilę potem po jednym trafieniu dołożyli Kacper Konopacki oraz Michał Bartnicki. Rywale narzucili wtedy szaleńcze tempo, ale w bramce wybornie spisywał się Wojciech Kubik. Po ładnej kombinacji przy akcji z rzutu rożnego bramkę ponownie zdobył Kacper Konopacki, a zaraz po nim Adrian Niedźwiecki. Pod koniec pierwszej części gola na 5:1 zdobył Mateusz Migdal, a strzelanie ponownie zakończył Konopacki. Warto dodać, że była to jego trzecia, choć nie ostatnia w tym spotkaniu, bramka.

Długo musieliśmy czekać na gole w drugiej połowie, bowiem gra wyraźnie się zaostrzyła. Bramkarze musieli być czujni, gdyż akcje co chwilę kończyły się strzałami. Gola na 6:2 strzelił Sebastian Jankowski. Na przełomie 16 i 18 minuty padły trzy bramki dla zielonogórzan za sprawą Michała Bartnickiego, Kacpra Konopackiego oraz Sebastiana Hauslera. W ostatnich sekundach trafienie z rzutu wolnego zaliczył ponownie Jankowski, a spotkanie zakończyło się rezultatem 9:3.

KU AZS UZ MOSIR Zielona Góra vs. Celuloza Kostrzyn 9:3