AZS:

Zdecydowało jedno rozdanie

Brydżyści Biopax.pl AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego nie zagrają w ekstraklasie, choć awans był bardzo blisko. Akademicy drugi rok z rzędu zakończyli zmagania w I lidze tuż za podium.

Podczas decydującego zjazdu fazy play-off w Skorzęcinie, zielonogórzanie przegrali nieznacznie kluczowy mecz z drużyną z Poznania.

Graliśmy z drużyną z Gdańska i szliśmy łeb w łeb, ale niestety końcówka należała do przeciwników. Potem mieliśmy kolejne szanse, wygraliśmy z ekipą z Szamotuł, ale niestety ostatni mecz z drużyną z Poznania przegraliśmy z nieznacznie. Na dobrą sprawę zadecydowało jedno takie grube rozdanie.Andrzej Łagosz, Biopax.pl AZS UZ

Zdaniem Andrzeja Łagosza czwarte miejsce to i tak dobry wynik, a doświadczenie i wyniesiona nauka z ostatnich dwóch sezonów może zaprocentować w przyszłym roku. Akademicy hołdują zasadzie: do trzech razy sztuka!

Trzeba powiedzieć, że konkurencja jest naprawdę silna. W Polsce dużo ludzi gra w brydża. Radzimy sobie dosyć dobrze, ale brakuje nam postawienia kropki nad i. Mam nadzieję, że kolejne sezony udowodnią, że stać nas na to i zagramy w najwyższej klasie rozgrywkowej.Andrzej Łagosz, Biopax.pl AZS UZ

Cała rozmowa z Andrzejem Łagoszem poniżej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: