Wicelider z halą pełną kibiców? Też pokonany!

Pierwsza odsłona pojedynku należała do ekipy gospodarzy, którzy dwukrotnie posłali piłkę do bramki biało-zielonych. Zespoły schodziły na przerwę przy stanie 2:1, a to za sprawą celnego strzału Dominika Skrzyńskiego w 16. Minucie pojedynku. Druga połowa ukazała zupełnie inne, lepsze oblicze akademików. Reprezentacja Winnego Grodu wspieła się na wyżyny swoich umiejętności i kilkakrotnie pokonała obronę Piły. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem MOSiR-u AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 5:3. Dzięki tej wygranej, zielonogórzanie powiększyli swoją przewagę, nieustannie zasiadając na fotelu lidera.

Maciej Górecki – trener MOSiR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

KS Credo Futsal Piła – MOSiR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 3:5 (2:1)

Bramki dla Zielonej Góry zdobyli: Jakub Turowski (2), Dominik Skrzyński (1), Łukasz