Ważne zwycięstwo siatkarzy w Czarnkowie

Siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego pokonali po długim meczu Noteć Czarnków 3:2. Zwycięstwo nadal daje szanse na walkę o czwarte miejsce.

Huśtawka nastrojów towarzyszyła kibicom w hali w Czarnkowie od samego poczatku. Pierwszą partię po wyrównanej końcówce wygrali miejscowi 29:27. W drugim secie na fali wznoszącej byli akademicy i to oni odnieśli zwycięstwo 25:18.

Zielonogórzanie lepiej rozpoczęli kolejną część meczu, ale w połowie do głosu ponownie doszli gospodarze i wygrali do 19. Akademikom udało się doprowadzić potem do wyrównania, a w secie piątym po świetnej końcówce pokonali Noteć Czarnków 15:11 i cały mecz wygrali 3:2.

Noteć Czarnków – KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 2:3 (29:27; 18:25; 25:19; 25:23; 15:11)

Więcej szczegółów o tym meczu w poniedziałkowej “Szatni akademików” w Radiu Index o 13:00.