AZS:UCZELNIA:WINOBRANIE

W sobotę Turniej Winobraniowy. Siatkarze zagrają bez kibiców

Winobranie trwa i w ramach dni miasta odbywają się również imprezy sportowe. Swoją tradycję ma już Winobraniowy Turniej Siatkówki Mężczyzn, który w Zielonej Górze odbędzie się po raz dziewiąty.

To impreza, która zwykle jest jednym z ważnych punktów okresu przygotowawczego do sezonu. Wszak II liga startuje już za dwa tygodnie. Nie inaczej będzie i tym razem. Oprócz gospodarzy, AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego zagrają także: Astra Nowa Sól, Sobieski Żagań i Orzeł Międzyrzecz.

O turnieju rozmawiamy z trenerem akademików Robertem Sokalem.

Zagramy pierwszy mecz z Astrą Nowa Sól o 11:00. To jest turniej dwudniowy. Przegrani zagrają w niedzielę o trzecie miejsce, zwycięzcy zagrają o pierwsze miejsce. To bardzo ważny turniej dla nas. Ostatnio w Międzyrzeczu dostaliśmy spore lanie, potrzebujemy zgrania i mamy nadzieję, że ten turniej będzie już znacznie lepszy. Chłopcy wykonują ciężką pracę, potencjał jest, ale trzeba to jest zbić w dobry zespół.

Mecze odbędą się bez udziału publiczności. Przypomnijmy, że drugoligowe rozgrywki startują 26 września. AZS zainauguruje sezon domowym meczem z Olavią Oława.

PROGRAM TURNIEJU (hala UZ, ul. Prof. Szafrana 6):

Sobota, 12.09:

11:00 – KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – MKST Astra Nowa Sól
15:00 – KS Orzeł Międzyrzecz – WKS Sobieski Arena Żagań

Niedziela, 13.09:

11:00 – mecz o 3. miejsce
15:00 – mecz o 1. miejsce

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: