AZS:

W juniorskim klubie współpracują, a w II lidze naprzeciwko siebie! “Kto wygra, ten będzie mógł się śmiać”

Jutro o 17:00 starcie derbowe w II lidze siatkarzy AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego z Sobieskim Areną Żagań. To będzie też pojedynek trenerów: Wiktora Zasowskiego i Krzysztofa Dobka.

Ten drugi jest obecnie szkoleniowcem Sobieskiego, a przed rokiem pracował w Zielonej Górze. z Wiktorem Zasowskim współpracuje w klubie UKS “Trzynastka” Zielona Góra. Jutro panowie staną naprzeciwko siebie.

Dobrze mi się współpracowało w AZS, dobrze mi się współpracuje w klubie młodzieżowym. Mam pozytywne odczucia co do pracy z trenerem, ale wiadomo, on tu przyjedzie wygrać. Ma taki charakter, że nigdy nie odpuszcza. Nie ma podtekstów, ale ja też chciałbym pokazać trenerowi, że jestem lepszy. Później bym się z niego pośmiał, tak jak on się ze mnie pośmiał po meczu w Żaganiu. Poważnie mówiąc, my potrzebujemy punktów, ale Żagań też potrzebuje.Wiktor Zasowski, grający trener AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Akademicy walczą o pierwszą czwórkę korespondencyjnie z Bielawianką Bielawa. Zielonogórzanie potrzebują wygranej za 3 punkty. Bielawianka z kolei “musi” przegrać z Aquą-Zdrój Wałbrzych.

W pierwszym meczu obu drużyn w Żaganiu, Sobieski wygrał 3:0.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: