AZS:

Trwają zapisy na Uniwersytecką Ligę Futsalu!

W ubiegłym roku grało osiem zespołów, teraz ma być więcej. Do 18 listopada drużyny mogą zgłaszać swoją chęć udziału w Uniwersyteckiej Lidze Futsalu.

To druga edycja zmagań organizowana z myślą o studentach, ale i o pracownikach Uniwersytetu Zielonogórskiego. Rywalizacja toczy się o Puchar Przewodniczącej Parlamentu Studenckiego naszej uczelni.

Chcieliśmy zachęcić studentów do sportu i zdrowego trybu życia. Nie tylko imprezy, ale też sport. Stąd ta liga. W tym roku będzie ona dłuższa, bo potrwa praktycznie cały rok akademicki. Zwieńczeniem będzie dekoracja na scenie bachanaliowej, gdzie wręczone zostaną nagrody zwycięskiej drużynie.Dominika Masionek, przewodnicząca Parlamentu Studenckiego UZ

O lidze już teraz można powiedzieć, że będzie miała status międzynarodowej.

Zgłosili się Hiszpanie. Erasmusowcy, którzy będą tutaj przez cały rok akademicki. Byli na treningach drużyny ligowej. Trener zaprosił dwóch do ekipy ligowej, natomiast pozostali zostali zaproszeni do ligi uniwersyteckiej. Pytali, ile to kosztuje, a to nie kosztuje nic.Marek Lemański, dyrektor biura AZS UZ

Zgłoszenia należy przesyłać na adres  biuro@azs.zgora.pl. W zgłoszeniu należy podać: nazwę drużyny, kierownika drużyny, adres mailowy i numer telefonu do kierownika drużyny. W regulaminie jest zapis mówiący o tym, że w drużynie może się znaleźć maksymalnie dwóch futsalistów, którzy występują w rozgrywkach ligowych.

Regulamin zmagań znajdziecie poniżej.

Download (PDF, 162KB)

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: