AZS:

Szczypiorniści chcą się przełamać! Transmisja na 96 FM

W sobotę emocje związane z pierwszoligową piłką ręczną. AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego powalczy o drugie w sezonie zwycięstwo. Przeciwnikiem akademików będzie beniaminek Olimp Grodków.

Przed tygodniem zielonogórzanie boleśnie przegrali z liderem I ligi Olimpią Medex w Piekarach Śląskich 24:37, a w czterech kolejkach wygrali dotychczas tylko raz, na inaugurację, z beniaminkiem Forzą Wrocław 31:28.

Grodków jest beniaminkiem, ciężko przypuszczać czy oni funkcjonują podobnie, jak w poprzednich latach w II lidze. Każdy potrafi sprawić niespodziankę, ale my musimy oczyścić głowy, coś zmienić wewnątrz siebie, może nie zaczynać od nowa, ale wyjść z chłodnymi głowami na mecz.Maciej Hady, bramkarz AZS UZ
Gdy dostajemy takie lanie, jak w Piekarach, to nasze nastawienie powinno się zmienić. Nie możemy być wystraszeni, tylko musimy pokazać pazur i pójść mocno za ciosem.Tyberiusz Chałupka, AZS UZ

Rywale dotychczas wygrali trzykrotnie, raz przegrali. W tabeli I ligi Olimp jest czwarty, AZS dziewiąty. Początek sobotniego spotkania w hali UZ przy ul. prof. Szafrana o 19:00. Relacja na żywo w Radiu Index.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: