AZS:

Szatnia Akademików: świetny weekend naszych ligowców!

Pełną pulę zgarnęli wszyscy ligowcy AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego! Pierwszy triumf w I lidze mają na swoim koncie szczypiorniści w tym sezonie, którzy jedną bramką pokonali na wyjeździe SPR Bór Oborniki Śląskie 29:28.

Zielonogórzanie zwycięstwo wydarli w ostatni sekundach spotkania. Wcześniej dwukrotnie odskakiwali na kilka bramek przewagi, ale rywale odrabiali straty. Wygrana nad beniaminkiem cieszy, ale zespół Ireneusza Łuczaka ma nad czym pracować. Mówili o tym w studiu Marek Kwiatkowski i Kacper Kiersnowski. W najbliższy weekend zielonogórzanie też zagrają na wyjeździe. W sobotę zmierzą się we Wrocławiu z Forzą.

Siatkarze mają już na koncie dwa zwycięstwa w II lidze. Po ubiegłotygodniowej wygranej nad MUKS-em Ziemia Milicka 3:0, tym razem podopieczni Wiktora Zasowskiego oddali tylko jedną partię w Oławie, pokonując Olavię 3:1 (25:23, 20:25, 16:25, 19:25). W studiu Radia Index o tym zwycięstwie i o kolejnych spotkaniach mówili Mateusz Stefanowicz i Mikołaj Głowacki. W tę sobotę zielonogórzanie zagrają u siebie z Bielawianką Bielawa.

Szatnia Akademików w każdy poniedziałek o 13:00 na antenie Radia Index. Program do zobaczenia również na Facebooku.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: