Szatnia Akademików: omawiamy mecze i już czekamy na weekend!

Komplet punktów szczypiornistów przywieziony z Grudziądza i analiza przegranego meczu siatkarzy w Głogowie z Chrobrym, to główne tematy Szatni Akademików. Gośćmi byli: Maciej Januszewski, Ireneusz Łuczak i Dawid Piechowiak.

Siatkarze w minioną sobotę doznali piątej porażki w sezonie. AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego przegrał w Głogowie z Chrobrym 0:3 (22,18 ,19). O meczu rozmawialiśmy z kapitanem akademików Maciejem Januszewskim. Sporo miejsca poświęciliśmy także młodym zawodnikom zielonogórskiej drużyny, którzy dopiero wkraczają w seniorskie granie.

W drugiej części programu rozmawialiśmy o piłce ręcznej i o zwycięskim meczu akademików w Grudziądzu z MKS-em 34:29 (15:19). Zielonogórzanie znów zanotowali przestój w grze, natomiast w kluczowym momencie spotkania to oni seryjnie zdobywali bramki. Jeszcze 5 minut przed końcem spotkania był remis 29:29, ale końcówka należała do ekipy Ireneusza Łuczaka, który wraz z Dawidem Piechowiakiem odwiedził studio Akademickiego Radia Index. Nie zabrakło także rozmów o fantastycznie zapowiadających się sobotnich derbach ze Stalą Gorzów.

Szatnia Akademików w każdy poniedziałek o 13:00 w Akademickim Radiu Index.