Świetna inauguracja sezonu w wykonaniu akademików! [WIDEO]

Bez straty seta otworzyli sezon 2019/20 w II lidze siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego! Akademicy pokonali we własnej hali MUKS Ziemia Milicka 3:0.

Pierwsze dwie partie zdecydowanie pod dyktando podopiecznych Wiktora Zasowskiego. Premierową odsłonę zielonogórzanie wygrali 25:18, w drugiej oddali rywalom dwa “oczka” więcej.

W trzecim secie rywale postawili wyżej poprzeczkę. W końcówce odskoczyli nawet na 2 punkty (19:21), ale decydujące piłki znów należały do gospodarzy. AZS wygrał 25:23 i w niespełna półtorej godziny zamknął losy inauguracyjnego starcia.

Więcej o tym spotkaniu w programie Szatnia Akademików, który w poniedziałek wraca po wakacjach na antenę Radia Index. Początek audycji o 13:00.