AZS:

Sobota z AZS-em! Grają siatkarze i szczypiorniści

O 15:00 II liga siatkówki, o 19:00 starcie w I lidze piłkarzy ręcznych. Sobota w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. prof. Szafrana upłynie pod znakiem sportowych emocji. Akademikom będzie towarzyszyć Radio Index.

Siatkarze AZS-u powalczą o czwarte zwycięstwo z rzędu. Akademicy zagrają z Notecią Czarnków. Podopieczni Krzysztofa Dobka w środę pokonali bez straty seta SMS Police i chcieliby pójść za ciosem, choć sobotni rywal jest bardziej wymagający od młodych siatkarzy z Polic.

Przesiedziałem nad materiałem wideo, nagranie mam. Coś tam się dowiedziałem o przeciwniku. Odprawę taktyczną mieliśmy w piątek. Na pewno o rywalu będziemy mieli wiedzę. Są to doświadczeni przeciwnicy, chyba też mają jakieś swoje kłopoty z kontuzjami, ale my na to nie możemy patrzeć. Chciałbym, żeby to była jedna z tych kilku niespodzianek w sezonie i nasze zwycięstwo za 3 punkty.Krzysztof Dobek, trener siatkarzy AZS UZ

Akademicy mają na koncie trzy wygrane i trzy porażki. Jedno zwycięstwo więcej ma Noteć Czarnków. Rywale zdołali pokonać na wyjeździe m.in. lidera grupy 1 Orła Międzyrzecz 3:1.

Zawsze nastawiamy się na zwycięstwo. Cel jest postawiony bardzo wysoko i do niego dążymy. Nie ma mowy o poddawaniu się, walczymy o 3 punkty.Mateusz Szubart, przyjmujący AZS UZ

O 19:00 rozpocznie się z kolei pojedynek piłkarzy ręcznych. AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego zagra z ASPR-em Zawadzkie. Zielonogórzanie w ostatni weekend przegrali z zamykającym tabelę ŚKPR-em Świdnica i w tabeli I ligi są blisko strefy spadkowej – na 9. miejscu, „oczko” wyżej jest sobotni przeciwnik. Relacja na żywo z tego spotkania na antenie Radia Index.

Rozmowa z K. Dobkiem i M. Szubartem w Radiu Index

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X