AZS:

Siatkarze powalczą w lidze i finale WOŚP

Przed AZS-em granie poważne i charytatywne

Ciekawy sportowy weekend przed siatkarzami AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Podopieczni Krzysztofa Dobka najpierw w sobotę wyjadą do Polic na ligowy mecz z SMS-em, a następnego dnia wezmą udział w charytatywnym turnieju zorganizowanym z okazji 27. finału WOŚP.

Policzanie dotychczas bez zwycięstwa zajmują ostatnią pozycję w ligowej tabeli. AZS wygrywał i przegrywał sześciokrotnie, co pozwala zajmować szóste miejsce. Trener zielonogórzan Krzysztof Dobek zaznacza, że siatkarze z zachodniopomorskiego są nieobliczalni, ale faworytem będzie jego zespół.

Życzę im, żeby pierwsze zwycięstwo odnieśli dopiero w następnej kolejce. My jedziemy po 3 punkty. Mocno trenowaliśmy już po świętach. Fajne wyniki przyszły w ubiegły weekend np. z Lęborkiem i myślę, że czeka nas podobny mecz. Wychodzą przeciwko nam nieobliczalni juniorzy. Jeśli gra im “zaskoczy” mogą być groźni. Ja sobie życzę, żebyśmy wyszli tak skoncentrowani jak w meczu z Lęborkiem. Krzysztof Dobek, trener AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego

Początek tego starcia w sobotę o 17.30 Transmisja w Radiu Index. A po meczu ligowym przyjdzie czas na mniej zobowiązujące granie. Drugoligowi siatkarze kolejnego dnia zagrają w turnieju charytatywnym, zorganizowanym przez AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zmagania te są częścią 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Będzie to cały dzień z siatkówką w hali przy ul. Prof. Szafrana. Przyszykowaliśmy różne atrakcje, mecze, aukcje, konkursy, więc będzie się dobrze bawić. Ja ze swojej strony chciałbym zaprosić jak najwięcej ludzi. Obyśmy podczas tej zabawy zebrali sporą sumę pieniędzy. Mam nadzieję, że będzie to fajna impreza. Krzysztof Dobek, trener AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego

Początek turnieju w niedzielę o godzinie 13:00 w hali UZ przy ul. Prof. Szafrana. Więcej na temat tego wydarzenia, a także wcześniejszego meczu z SMS-em Police w całej rozmowie z trenerem Krzysztofem Dobkiem poniżej.

Krzysztof Dobek, trener AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zobacz więcej
Back to top button
X