AZS:

Siatkarze pierwszy raz przed własną publicznością

Nietypowo w środę, czyli dziś zostanie rozegrana 3. kolejka spotkań w II lidze siatkarzy. AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego podejmie BTS Bolesławiec.

To pierwsze starcie akademików przed własną publicznością, którzy w ostatniej kolejce pauzowali. O nastrojach w zespole mówi Wiktor Zasowski, trener, który po raz pierwszy w tej roli poprowadzi zespół w ligowym meczu w Zielonej Górze.

To jest coś fajnego, nowego i ważnego i chcielibyśmy się pokazać z dobrej strony przed własną publicznością. BTS jest w naszym zasięgu. Nastawiamy się na walkę o punkty. Wiemy mniej więcej, jak oni grają. Nie będą dla nas tajemnicą.Wiktor Zasowski

Przeciwnik w tym sezonie grał dwa razy i oba mecze kończyły się po tie-breakach. W inauguracyjnej kolejce BTS uległ w Bielawie Bielawiance, ale już w miniony weekend pokonał u siebie Olavię Oława, z którą to zielonogórzanie na dzień dobry przegrali 0:3.

Najbardziej pracowaliśmy nad sferą mentalną, żeby chłopaków zregenerować psychicznie. Myślę, że to mi się udało i myślę, że wyjdziemy bojowo jak przed meczem z Oława, ale z lepszym skutkiem. Potrzeba nam odbudowania w postaci wygrania najpierw jednego seta, a potem całego meczu.Wiktor Zasowski

Początek dzisiejszego spotkania w hali przy ul. Prof. Szafrana o 17:00. Wstęp na mecz jest wolny. Cała rozmowa z Wiktorem Zasowskim poniżej.

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X