Siatkarze chcą zacząć 2017 r. od zwycięstwa

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego powrócił już do treningów po przerwie, a na horyzoncie jest już mecz z Gwardią Wrocław.

Jak zielonogórzanie spędzili ostatnie dni w roku? Okazuje się, że nie tylko na leniuchowaniu, o czym mówi Wiktor Zasowski, libero i drugi trener akademików.

Gwardia Wrocław to rywal, z którym AZS ma rachunki do wyrównania. Podopieczni Piotra Lebiody w pierwszej rundzie nieoczekiwanie wygrali w Zielonej  Górze 3:2. Akademicy pałają rządzą rewanżu za tamto spotkanie.

W tabeli grupy IV drugiej ligi – Gwardia jest przedostatnia z dorobkiem 8 pkt. AZS ma 16 „oczek” i zajmuje 7. lokatę. Sobotni mecz we  Wrocławiu rozpocznie się o 18:00.