AZS:

SA: siatkarze na wakacjach, futsaliści walczą o podium. Gdzie święta spędzą szczypiorniści?

Rozgrywki w II lidze dla siatkarzy AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego już dobiegły końca. Akademicy nie zagrali o 7. miejsce z Olavią Oława.

Jaki to był sezon dla podopiecznych Jakuba Pudzianowskiego? Celem było utrzymanie i to udało się zrealizować. Czy można było ugrać coś więcej? Co jest do poprawy przed kolejnym sezonem? Bilans zysków i strat zrobili dwaj doświadczeni gracze: Przemysław Kępski – kapitan i Maciej Januszewski.

Szatnia Akademików – siatkówka

Piłkarze ręczni AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego pokazali, że lider jest tylko jeden i jest on w Zielonej Górze. Podopieczni Bronisława Malego pokonali pewnie Lidera Swarzędz 43:23 i myślami będą już niebawem przy starciu o wszystko z ŚKPR-em Świdnica. Jak spędzą okres Wielkanoc? Przy stole, czy w hali? Odpowiedź poniżej.

Szatnia Akademików – piłka ręczna

Futsaliści biją się o najniższy stopień podium I ligi, gr. północnej. Ten sezon i tak jest już wielkim sukcesem dla zielonogórzan, którzy są beniaminkiem rozgrywek, ale może być jeszcze lepiej. W miniony weekend podopieczni Macieja Góreckiego wygrali na wyjeździe z Vamos Gdańsk 6:5,  fundując kolejny horror do ostatnich sekund przybyłym kibicom.

Szatnia Akademików – futsal

Szatnia Akademików wraca po świętach. Do usłyszenia 24 kwietnia!

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: