SA: Kto gwizdał w Sierpcu? Kto stawia u futsalistów?!

Ostatnia przed świętami Szatnia Akademików, to rozmowy z trenerami: Ireneuszem Łuczakiem i Maciejem Góreckim.

Szkoleniowiec szczypiornistów mówił o porażce jego zespołu w Sierpcu z Mazurem 23:24. Ireneusz Łuczak nie szczędził gorzkich słów pod adresem arbitrów tamtego spotkania. To piąta porażka z rzędu akademików i pytanie, czy można mówić o kryzysie beniaminka I ligi, czy nie?  Odpowiedź na to pytanie poniżej w pierwszej części programu Szatnia Akademików.

Futsaliści pojechali w minioną niedzielę do Chojnic, powalczyć o dobry rezultat z liderem I ligi, ekipą Red Devils. Spotkanie Persa MOSiR AZS UZ rozpoczęła słabo, bo już po 2 minutach przegrywała 0:2, ale ostatecznie akademicy z Chojnic wywieźli punkt, remisując 4:4. Czy to satysfakcjonujący rezultat? Jakim jubileuszem mogą się pochwalić zielonogórzanie i kto w związku z tym jubileuszem… stawia? O tym w rozmowie z Maciejem Góreckim.

Szatnia Akademików, cz. II – Maciej Górecki

Dodajmy, że w miniony weekend odpoczywali siatkarze AZS-u, którzy szykują się meczów play-out. W półfinale Akademickich Mistrzostw Polski rywalizowali natomiast tenisiści stołowi, którzy z Cieszyna wrócili z awansem do turnieju finałowego. Reprezentanci Uniwersytetu Zielonogórskiego zajęli trzecie miejsce za UE Wrocław i PWSZ Nysa. Finałowy turniej w Warszawie w dniach 13-15.04.

Szatnia Akademików wraca po świętach, za dwa tygodnie.