AZS:

Ręczni nie mogą wygrać, siatkarze nie mogą przestać grać

O krok od pierwszego zwycięstwa w II rundzie byli pierwszoligowi piłkarze ręczni AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy przegrali w Grodkowie jedną bramką z Olimpem.

Ten mecz na antenie Radia Index relacjonował oraz oceniał Maciej Hady, bramkarz zielonogórzan, który w Grodkowie wybronił dwa rzuty karne. W ostatnich minutach więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, którzy rozstrzygnęli pomyśli ten pojedynek, wygrywając 24:23. Teraz przed akademikami ważne mecze niemal ze wszystkimi drużynami, które walczą o uniknięcie degradacji. AZS w tabeli jest obecnie nad kreską, ale margines błędu jest już niewielki. W piątek, 8 marca podopieczni Ireneusza Łuczaka będą odrabiać ligowe zaległości i na wyjeździe zagrają z Ostrovią Ostrów Wlkp.

W drugiej części rozmawialiśmy o rozgrywkach play-off w II lidze siatkarzy. Po czterech meczach AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego wiadomo, że… będzie potrzebny mecz numer pięć. W rywalizacji z Notecią Czarnków jest bowiem remis 2:2. Decydujące spotkanie zostanie rozegrane w środę, w Zielonej Górze o 17:30.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00