AZS:

Piłkarz i sędzia w jednej osobie? Takie rzeczy tylko w Szatni Akademików!

W miniony weekend wszystkie sekcje AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego się „byczyły”. Wszystkie z wyjątkiem futsalistów. Persa MOSiR AZS UZ w niedzielę zmierzyła się w Pile z ekipą Credo Futsalu.

Każda seria się kiedyś kończy, seria zwycięstw zielonogórzan też dobiegła końca. Podopieczni Macieja Góreckiego przegrali 3:4. Żal ogromny, bo wiedza akademików o rywalu była ogromna. AZS wiedział jaka jest najgroźniejsza broń gospodarzy i… wszystkie bramki stracił właśnie w ten sposób.

Maciej Dudek, bramkarz zielonogórzan opowiadał o przegranym meczu w Pile. Oprócz tego nie zabrakło planów na przyszłość i optymistycznej deklaracji, że ekstraligowy KGHM Euromaster Chrobry Głogów jest do pokonania w 1/16 Pucharu Polski w najbliższą niedzielę (12.02) o 19:00.

Gość Szatni Akademików odkrył trochę futsalowej „kuchni”. Dudek to bramkarz i kapitan zielonogórzan,  który pasję do futsalu godzi z sędziowaniem na dużych boiskach. Jak najlepszy sędzia województwa lubuskiego – bo taki ostatnio otrzymał tytuł – radzi sobie w obu piłkarskich rolach? Co sam krzyczy do sędziów, gdy gra i co piłkarze krzyczą do niego, gdy sędziuje? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w Szatni Akademików.

Szatnia Akademików – (06.02)

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: