Pierwszoligowiec futsalistom niestraszny

Akademicy mecz zaczęli znakomicie, bo już po ośmiu minutach, po bramkach Michała Bartnickiego i Mateusza Biereśniewicza prowadzili 2:0. Goście zdoałali podnieść się jeszcze w pierwszych dwudziestu minutach. Do przerwy po golach Adriana Zyli i Rafała Gawina był remis 2:2.

Krótko po zmianie stron zielonogórzanie przez moment przegrywali, ale później odpowiedzieli z nawiązką. Gdy w 33 minucie akademicy prowadzili 6:4 po golu Mateusza Biereśniewicza wydawało się, że losy spotkania są rozstrzygnięte. Goście walczyli jednak do końca, wycofując bramkarza. Ryzyko nie zmieniło losów meczu, to AZS gra dalej w Pucharze Polski i już w styczniu zmierzy się z występującym w ekstraklasie KGHM-em Euromasterem  Chrobrym Głogów.

Posłuchaj głównych aktorów niedzielnego meczu.