Osłabiony AZS przegrywa futsalowy puchar prezesa LZPN

Futsaliści AZS-u zaliczyli dwie porażki w turnieju o puchar prezesa Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Spotkanie rozpoczynające turniej z ekstraklasową Pognią Szczecin zakończyło się wynikiem 6:4 dla zespołu gości, jednak pierwsza połowa w wykonaniu akademików była imponująca, pomimo bardzo okrojonej kadry. Drugi mecz wyglądał zupełnie inaczej. Wynik 5:3 na swoją korzyść zanotowali w meczu z Zielonogórzanami zawodnicy Futsal Team Komprachcice. Do połowy spotkanie nie porywało, jednak pod koniec otworzył się worek z bramkami, niestety padającymi do bramki podopiecznych Macieja Góreckiego. Z powodu problemów kadrowych to on wystąpił w roli bramkarza.

Już w przyszłym tygodniu akademicki zespół futsalu rozpocznie zmagania w nowym sezonie 1 ligi, a rywalem zielonogórzan będzie drużyna Mieszko Gniezno.