AZS:

Najlepszy mecz w sezonie? „Jeszcze takiego nie było”. W sobotę derby ze Stalą Gorzów!

Na ten mecz z utęsknieniem czekają jedni i drudzy. Ostatni raz mierzyli się ze sobą dwa lata temu. W Zielonej Górze był wtedy remis, ale w rzutach karnych lepsi byli rywale. Jak będzie teraz? W sobotę derbowe starcie w I lidze piłkarzy ręcznych.

PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego podejmie Stal Gorzów, czyli lidera grupy B I ligi. Podopieczni Dariusza Molskiego w siedmiu meczach przegrali tylko raz. Zdaniem Adama Szarłowicza to zespół bardzo zbilansowany, bez słabych punktów.

Myślę, że to jest bardzo mocna, szybka i wyrównana drużyna. Tam na każdą pozycję, kto wejdzie, to zastępuje swojego kolegę w stu procentach. Bardzo poukładana. Wiedzą, co mają grać, realizują założenia. Efektem tego jest ich pozycja w tabeli – są liderem.Adam Szarłowicz, PKM Zachód AZS UZ

Zielonogórzanie mają bilans 4-4 i plasują się na siódmym miejscu. Za akademikami zwycięskie dreszczowce. Kołowy akademików nie ma jednak wątpliwości. W starciu z gorzowianami nie będzie można pozwolić sobie na przestoje i chwile słabości.

Liga jest w miarę wyrównana i każdy z każdym może wygrać. Wieluń ostatnio przegrał, Poznań też. Będzie super widowisko i zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. Jeszcze nie zagraliśmy w tym sezonie takiego “super meczu” w naszym wykonaniu. Na razie się zdarzają te gorsze, ale na szczęście były one też zwycięskie.Adam Szarłowicz, PKM Zachód AZS UZ

Sobotnie spotkanie w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego rozpocznie się o 19:00. Transmisja na antenie Radia Index.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: