Miała być walka o komplet punktów, a pozostało bić się o honor! Siatkarze wracają z jednym punktem

Porażką 2:3 zakończyło się spotkanie AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego z Trójką Nakło.

Pierwsze dwa sety wygrali nakielanie, którzy wykorzystywali słabsze zagrywki i gorszą grę atakujących akademików. Najpierw zwyciężyli do 23, a następnie 25:22.

Dwie kolejne partie zdominował AZS, głównie przez zastój gospodarzy. Najpierw akademicy wywalczyli seta pierwszego wygrywając do 19, a wyrównali, gromiąc rywali 25:14.

Tie-break lepiej rozpoczął się dla gospodarzy, którzy tę część otworzyli prowadząc 5:1. AZS w końcówce podjął walkę, udało się nawet dogonić nakielan, ale Trójka wygrała jednak 15:13 i ostatecznie 3:1.

Trójka Nakło – KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 3:2 (25:23; 25:22; 19:25; 14:25; 15:12)