AZS:

Maraton z Notecią Czarnków czas zakończyć. Trener pewny zwycięstwa!

Dziś piąty, decydujący mecz ćwierćfinałowej fazy play-off II ligi o awans do półfinału. AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego podejmie Noteć Czarnków.

W serii jest remis 2-2, w całym sezonie oba zespoły grały w sumie ze sobą sześciokrotnie i też po połowie dzieliły się zwycięstwami. W miniony weekend zielonogórzanie najpierw w Czarnkowie przegrali 1:3, by następnego dnia wygrać 3:1. – Pomogła zmiana taktyki – uważa Krzysztof Dobek, trener akademików, który przed dzisiejszym meczem jest pewny swego.

Nie wszystko było w niedzielę wykonane. Myślę, że jak perfekcyjnie to wykonamy w środę, to będziemy się cieszyć z awansu do czwórki. Rezultatu nie powiem, ale patrząc redaktorowi prosto w oczy mówię, że na pewno wygramy! Tego jestem pewien, ale na pewno będzie ciężkie granie i będzie iskrzyło.Krzysztof Dobek, trener siatkarzy AZS UZ

Na zwycięzców serii czeka już Orzeł Międzyrzecz. Na przegranych, w fazie play-out Trójka Nakło. Początek dzisiejszego starcia w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. prof. Szafrana o 17:30. Transmisja z tego meczu w Radiu Index.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: