AZS:

Impreza nie tylko dla kafarów! Urodziny siłowni uniwersyteckiej

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego organizuje urodziny… siłowni uniwersyteckiej. Obiekt przy ul. Podgórnej 50 w poniedziałek, 20 marca otworzy się nie tylko dla tych, którzy regularnie pracują nad tężyzną fizyczną, ale również dla kompletnych nowicjuszy.

Szczegóły imprezy przybliżył Dawid Piechowiak, kierownik AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Osoby, które chcą się poruszać, które chcą coś zrobić ze sobą przed zbliżającymi się wakacjami mogą pojawić się na siłowni, żeby przekonać się, że to nie jest siłownia gorsza od tych komercyjnych. Takie osoby, które na co dzień nie dźwigają mogą pojawić się w tzw. dniu otwartym w godz. 18-22. Siłownia w tym czasie będzie bezpłatnie otwarta dla wszystkich, którzy ukończyli 18 lat.

Znacznie bardziej zaawansowani przystąpią do rywalizacji. Przewidziane są trzy konkurencje: martwy ciąg, wyciskanie na leżąco i ergometr wioślarski.

Nikt nie musi brać udziału w trzech konkurencjach. Wystarczy, że się w jednej zmierzy i potem będzie podsumowanie z ciekawymi nagrodami.

W zawodach wystąpią także ciężarowiec Marek Trykacz, pojawią się zielonogórscy rugbiści, a także przedstawiciele drużynowych sekcji AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Uśmiechnijmy się, przyjdźmy w dobrych nastrojach. Nie liczy się tylko walka o miejsca, a studencka dobra impreza sportowa – kończy Dawid Piechowiak.

Więcej informacji na ten temat na stronie AZS UZ, a także w rozmowie poniżej.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: