AZS:

Futsaliści szukają nowych graczy! Otwarty trening dziś wieczorem

Nowy trener, nowe nadzieje i poszukiwania nowych graczy. PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego szykuje się do występów w II lidze futsalu.

Za stery w zespole akademików chwyci Maciej Dudek, który w ostatnich latach strzegł bramki zielonogórzan. Na stanowisku trenera zastąpił Macieja Góreckiego. W czwartkowy wieczór, w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego odbędzie się otwarty trening, w którym wziąć udział może każdy, komu marzy się gra w II-ligowym zespole akademików.

Troszeczkę zmian. Nowy trener akademików. Szukamy nowych twarzy, aby powalczyli o punkty na boisku. Poszukujemy głównie studentów, ale nie tylko. Zagramy nie tylko w II lidze, ale także w kwalifikacjach do Akademickich Mistrzostwach Polski. Jeśli ktoś gra na trawie albo ma zamiłowanie do futsalu, zapraszamy do hali przy ul. Prof. Szafrana.Dawid Piechowiak, AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zielonogórzanie drugi rok z rzędu będą grali w II lidze dolnośląskiej. W ubiegłym sezonie uplasowali się na trzecim miejscu.

Wystąpimy w II lidze dolnośląskiej, ze względu na to, że Lubuski Związek Piłki Nożnej nie organizuje takowej ligi. Zobaczymy, jakim potencjałem ludzkim będziemy dysponować i wtedy coś więcej powiemy o celach i wynikach na sezon 2019/20.Dawid Piechowiak, AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Otwarty trening rozpocznie się o 20:30. Więcej informacji tutaj.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: