AZS:

Dwa miesiące czekania i wystarczy! Piłkarze ręczni przed drugą rundą

Zwarci, zdrowi i gotowi są piłkarze ręczni PKM-u Zachód AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego przed pierwszym meczem drugiej rundy w I lidze. Akademicy podejmą silnego Grunwalda Poznań.

To rywal, który regularnie od kilku lat pokonuje zespół zielonogórzan. Wygrał też w premierowym starciu tego sezonu. W niedzielę zielonogórzanie chcą się przełamać.

Przygotowujemy się dość mocno i bardzo chcemy zdobyć trzy punkty. Nie ukrywam, że Grunwald gra nadspodziewanie dobrze w tym sezonie, jest wiceliderem. Właściwie przegrał tylko jeden mecz, z Gorzowem. Naprawdę będzie to ciężka walka, ale myślę, że zostawiając serce i ambicję powalczymy o pełną pulę.Ireneusz Łuczak, trener PKM Zachód AZS UZ

Ireneusz Łuczak cieszy się z tego, jak zespół przepracował przerwę od rozgrywek.

Zawodnicy fajnie pracują, muszę ich pochwalić, bo widać dość duże zaangażowanie. Myślę, że ten okres przygotowawczy był długi, ale żaden dzień i trening nie został stracony. Ja ogólnie jestem zadowolony. Daj Boże, żebym był zadowolony po kolejnych meczach i żebyśmy uśmiechnięci byli na koniec sezonu.Ireneusz Łuczak, trener PKM Zachód AZS UZ

W pierwszej rundzie AZS odniósł 4 zwycięstwa i poniósł 7 porażek. Pozwala to plasować się na siódmej pozycji. Pojedynek akademików z Grunwaldem w niedzielę o 17:00 w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Prof. Szafrana. Cała rozmowa z trenerem Łuczakiem poniżej.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00