Do Orła na pożarcie?

Dziś swój mecz rozegrają II-ligowi siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy jadą na najtrudniejszy z możliwych terenów – do Międzyrzecza, na pojedynek Orłem.

W grupie czwartej II ligi nie ma silniejszego przeciwnika niż podopieczni Marcina Karbowiaka, którzy są liderem tabeli. Orzeł wygrał dziesięć meczów, w tym w Zielonej Górze 3:0 i poniósł zaledwie dwie porażki. Ostatnia miała miejsce w Oławie, w miniony weekend z Olavią. Międzyrzeczanie dość niespodziewanie nie ugrali tam nawet seta. Podopieczni Wiktora Zasowskiego, którzy ostatnio pokonali ostatni w tabeli Juve Wakmet Głuchołazy 3:1 są na przedostatnim miejscu.

Chcielibyśmy po prostu zagrać tam dobry mecz. Wiemy, że murowanym faworytem tego meczu jest Orzeł Międzyrzecz, ale dla nas na plus będzie, jeżeli ugramy jakiegoś seta. Punkt wywieźć stamtąd byłoby naprawdę fajnie. Dobra gra i satysfakcja z gry, to jest coś, na co liczymy w tym meczu.Wiktor Zasowski, trener AZS UZ

Początek meczu w Międzyrzeczu o 18:00.