AZS:

„Będziemy walczakami Łuczaka i Jacykowskiego” – zapowiadają szczypiorniści

W sobotę inauguracja I ligi piłkarzy ręcznych. Beniaminek rozgrywek AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego podejmie Real-Astromal Leszno. Rywale przyjadą ze starymi znajomymi, którzy w ubiegłym sezonie w Zielonej Górze cieszyli się z awansu – Alanem Raczkowiakiem i Mariuszem Rogozińskim.

Zielonogórzanie bardziej ogranym na pierwszoligowych parkietach rywalom, których aspiracje sięgają nawet awansu, chcą przeciwstawić niespożyte siły w walce na parkiecie, poparte wybieganiem. Gośćmi Plenerowego Studia Akademickiego Radia Index byli Kewin Polito i Adam Szarłowicz. Obaj obrotowi przyznają, że tak ciężko w okresie przygotowawczym jeszcze nigdy nie pracowali. – Chcemy, żeby ludzie, którzy przyjdą na nasz mecz i zapłacą za bilety, nie żałowali tych pieniędzy – przyznali zawodnicy zielonogórskiego zespołu, z którymi cała rozmowa jest do wysłuchania poniżej.

Mecz AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – MKS Real Astromal Leszno w sobotę o 18:00, w hali UZ przy ul. Prof. Szafrana. Bilety w cenie 10 zł normalny, 5 zł ulgowy (uczniowie, studenci, renciści, emeryci – za okazaniem ważnej legitymacji).

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: