AZS:UCZELNIA:

Aktywnie Zmieniaj Siebie z AZS-em

W piątek rusza nowy projekt, którego organizatorem jest AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Nowa inicjatywa akademickiego klubu organizowana jest z myślą o tych, którzy chcą… coś zmienić w swoim życiu.

Metamorfoza ma dotyczyć różnych sfer, począwszy od diety, a skończywszy na wizerunku. Inicjatorką projektu jest Marzena Pałasz, dietetyk.

Program stworzony jest z myślą nie tylko o studentach, a o wszystkich członkach AZS-u. W piątek ogłosimy zakwalifikowanych do tego projektu.Marzena Pałasz

Projekt ma być prowadzony równocześnie w czterech miastach. Uczestnicy programu, w zamierzeniu organizatorów, mają propagować zdrowy styl życia. Przez 3,5 miesiąca będą pod ścisłą opieką psychologa, dietetyka, trenera oraz będą uczęszczać na zajęcia sportowe do AZS. Do projektu dołączyły firmy partnerskie z branży beauty (fryzjer, wizażysta, stylista, kosmetolog), którzy dopełnią metamorfozę.

To jest modny temat. Każdy chce być fit, ale chcemy nakierować na zdrowe podejście. Nie zawsze bycie fit, oznacza bycie zdrowym. Chcemy też osiągnąć taki sukces, że osoba po zakończeniu projektu nie wróci do starych nawyków.Marzena Pałasz

Finał projektu zaplanowano w kwietniu, zaś w piątek, 21 grudnia o 11:00 odbędzie się uroczysta inauguracja. Organizatorzy ogłoszą uczestników programu w Palmiarni UZ (Budynek Główny, Campus B, al. Wojska Polskiego 69).

Poniżej cała rozmowa z Marzeną Pałasz.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X