AZS:

Akademicy wyjeżdżają do Czarnkowa. Czy planują powrót do Zielonej Góry?

Siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego rywalizację z Notecią Czarnków zaczynają niemal od nowa. Po pierwszych dwóch spotkaniach fazy play-off w Zielonej Górze mamy remis 1:1 i dwa kolejne starcia odbędą się w wielkopolskim Czarnkowie.

Pierwsze spotkanie w sobotę 16 lutego akademicy wygrali gładko, bo 3:0. Dzień później udanie zrewanżowała się Noteć zwyciężając 3:2 i po dwóch meczach w rywalizacji do trzech zwycięstw jest więc remis. Walka przeniesie się teraz do Czarnkowa, a w razie, gdyby nie doszło tam do rozstrzygnięcia potrzebne będzie piąte spotkanie, tym razem ponownie w Zielonej Górze. – Ważne jest to co mieć będziemy w głowach – mówi przed weekendowymi meczami gracz AZS-u Paweł Jakubowski.

Myślę, że najważniejsze jest to z jakim nastawieniem tam jedziemy. Chcemy pokazać zespołowi z Czarnkowa, że mamy swoje atuty. Planujemy wygrać dwa spotkania, chociaż spekulacje są różne. Dużo osób mówi, że może być 2:2, a wtedy mecz decydujący odbędzie się w Zielonej Górze. Warto jednak myśleć, że wygramy i zakończymy pierwszą część fazy play-off.Paweł Jakubowski, AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Decydujące spotkania z Notecią Czarnków w sobotę 2 marca o 18:00 i dzień później o 15:00. Transmisja z obu meczów na antenie Radia Index. Cała rozmowa z Pawłem Jakubowski i Patrykiem Rogowskim poniżej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: