AZS:

Akademicy kontra akademicy w Warszawie

Persa MOSiR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego po porażce w ostatnią niedzielę z liderem I ligi Red Devils Chojnice 4:5 wybiera się do Warszawy na derby akademickie i pojedynek z AZS-em Uniwersytetu Warszawskiego.

Rywal w ostatniej kolejce przegrał w Białymstoku z Heliosem 3:5, ale ma też na koncie wyjazdowe zwycięstwo z silnym FC Kartuzy. Stołeczni futsaliści są na szóstym miejscu i do trzecich akademików z Zielonej Góry tracą 3 punkty.

Dzięki temu, że zakończył się sezon trawiasty mogliśmy zrobić dwa mocne treningi w tym tygodniu. To na pewno da nam więcej siły do biegania w sobotę. Popracowaliśmy nad aspektami, które szwankowały w ostatnich meczach. Jedziemy walczyć o pełną pule, ale zdajemy sobie sprawę, że to będzie bardzo trudny mecz, bo AZS UW po średnim początku sezonu zaczął bardzo mocno punktować. Wszystko może się zdarzyć. To jest gorący teren. To są Akademiccy Mistrzowie Polski z poprzedniego sezonu. Zapowiada się ciężkie, ale ciekawe spotkanie.Maciej Górecki, trener Persy MOSiR AZS UZ

Zielonogórzanie do Warszawy ruszają w sobotę rano. Mecz rozpocznie się o 16:00.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00