AZS:

Akademicy chcą wygrać na 30-tkę “Cypisa”

Dziś swoje urodziny obchodzi Cyprian Kociszewski, który ma najdłuższy staż występów w zespole szczypiornistów AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Sportowy prezent “Cypis” i jego koledzy będą chcieli sprawić w sobotę.

Rywalem akademików będzie SPR GKS Żukowo. Rywal jest trzeci od końca, zaś akademicy niezmiennie plasują się o na siódmym miejscu w I lidze. Ostatnio zielonogórzanie pokonali w Lesznie Real Astromal 23:20. Jędrzej Zieniewicz przekonuje jednak, by nie patrzeć na miejsca w tabeli.

Gdyby ktoś nie wiedział, kto jest na jakim miejscu i gdyby zestawić pierwszą drużynę z ostatnią, to ciężko byłoby wskazać lidera. Mecz meczowi jest nierówny. Ostatnia drużyna zawsze chce się pokazać na tle tej najlepszej. To, że oni mają 13. miejsce to nic nie znaczy. My tam wygraliśmy dopiero po karnych. To nie jest drużyna, która zebrała, żeby po Polsce pojeździć. Są ułożonym zespołem, podobno wydarzyła się tam teraz mała rewolucja i zaczynają dużo lepiej grać. Nie możemy ich zlekceważyć, bo odbije nam się to czkawką.Jędrzej Zieniewicz (na zdjęciu)

Początek spotkania o 15:00, a na relację zapraszamy do Radia Index.

Zobacz więcej
Back to top button
X