AZS:

A więc zaczynamy! Na dobry początek Team Legnica

Głodni i spragnieni futsalu akademickiego są zawodnicy PKM Zachód Persy AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na pierwsze spotkanie w dolnośląskiej II lidze futsalu przyjdzie poczekać do niedzieli 2 grudnia, kiedy to akademicy udadzą się na wyjazdowy mecz z zespołem Wietrzak Team Legnica. 

Nawet 500 osób może stawić się na spotkanie inaugurujące ten sezon w legnickiej hali. Podopiecznych Macieja Góreckiego to jednak nie obchodzi. Liczy się dobra gra i przywiezienie do Zielonej Góry kompletu punktów.

Wiemy, że jest to zespół złożony z zawodników, którzy grają w podobnej do naszej lidze szóstek piłkarskich. Być może jest to drużyna złożona z graczy, którzy po prostu chcieli pograć też na hali. Mamy mało informacji, ale myślę, że musimy skupić się przede wszystkim na sobie. Mam nadzieję, że zawodnicy, którzy są tu już od jakiegoś czasu,  pociągną młodych i zaczniemy od zwycięstwa, choć nie będzie to łatwe.Maciej Górecki - trener AZS-u

Początek tego spotkania w niedzielę 2 grudnia. Inauguracja rozgrywek w Zielonej Górze nastąpi tydzień później. Wtedy akademików czekać będą derby lubuskie z Mundialem Żary. Cała rozmowa ze szkoleniowiec AZS-u poniżej.

Maciej Górecki – trener AZS-u

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X