A gdyby tak wygrywać już do samego końca?

Czy nasz zespół planuje się zatrzymać? Mówi Maciej Januszewski, rozgrywający AZS-u.

Maciej Januszewski – AZS UZ

Pierwsze dwa sety były pod pełną kontrolą zielonogórzan.  Pierwszego seta AZS wygrał 25:20, drugiego 25:21. W trzecim początkowo prowadzili goście, ale końcówka w wykonaniu akademików była piorunująca i ostatecznie set trzeci skończył się wynikiem 25:17. W Głogowie nie zadziałał efekt nowej miotły. Zespół po raz pierwszy prowadził Artur Pawluś.

Artur Pawluś – trener Chrobrego Głogów

Mimo pewnego zwycięstwa, rezerwy w grze akademików widział trener Tomasz Paluch.

Tomasz Paluch – trener AZS UZ

Mecz z Gwardią Wrocław już w najbliższą sobotę. Zielonogórzanie w tabeli drugiej ligi awansowali na trzecie miejsce.