Praca

Radzionków – przedstawiciel handlowy – umowa o pracę!

Zakres zadań

  1. Uczestnictwo w sprzedaży produktów oferowanych przez Partnerów współpracujących ze Spółką
  2. Posprzedażowa obsługa klientów
  3. Realizacja planów sprzedaży

Wymagania

  1. Umiejętność nawiązywania kontaktów z obecnymi i potencjalnymi klientami
  2. Minimum średnie wykształcenie
  3. Otwartość na ciągłe poszerzanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń i rynków finansowych
  4. Umiejętność pracy w zespole
  5. Komunikatywność

Oferta

  1. Stałą atrakcyjną część wynagrodzenia oraz korzystny system premiowy uzależniony od efektów
  2. Zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę
  3. Narzędzia do realizowania celów sprzedażowych (komputer, telefon)
  4. Dużą samodzielność w działaniu, możliwości rozwoju zawodowego
  5. Elastyczny czas pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Konsigo Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Oferty należy wysyłać na adres: pawel.zimny@konsigo.pl

Kontakt telefoniczny: +48 600 017 828

Back to top button
0:00
0:00