NOWOŚĆ NA 96 FM:

Viki Gabor x Kayah – Ramię w ramię

Dwie kobiety. Dwa pokolenia. Dwa niesamowite głosy. Viki Gabor i Kayah łączą siły we wspólnym utworze

„Ramię w ramię” – który z pewnością zostanie jednym z największych hitów tegorocznego karnawału!
Utwór, który powstał z połączenia dwóch niezwykłych talentów kobiet z różnych pokoleń – doświadczonej Kayah, która na swoim koncie ma olbrzymi dorobek artystyczny oraz bardzo młodej,choć mogącej pochwalić się międzynarodowym sukcesem jakim niewątpliwie jest zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019 – Viki Gabor.
Singiel to z pewnością największy GIRL POWER SONG ostatnich lat, który zagości na tanecznych i karnawałowych playlistach w całej Polsce!
Piosenka napisana została przez autorów sukcesu „Superhero” czy „Anyone I want to be” – Lanberry, Patryka Kumóra praz Dominika Buczkowskiego z udziałem Kayah w tworzeniu tekstu,natomiast za partie akordeonu w utworze odpowiedzialny jest Marcin Wyrostek! Taki skład zwiastuje hit i sukces!
Jak mówi Kayah: Utwór został stworzony z myślą o wszystkich kobietach, siostrach, dziewczynach, które trzymają się razem i dzięki temu mogą zmieniać świat!
Viki współpracę z Kayah komentuje: Nie sądziłam, że taka chwila nadejdzie i to tak szybko! Współpraca z Kayah to dla mnie zaszczyt i przyjemność. Cieszę się ogromnie, że powstał ten utwór i mam nadzieję, że przyniesie słuchaczom dużo fajnych chwil i emocji!
Teledysk, za który odpowiedzialna jest Agencja Artystyczna Pompidou, nawiązuje zarówno do przesłania jak i energii utworu. Jest kolorowy, żywy, energiczny, a występują w nim nikt inny – jak tylko kobiety!

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: