NOWOŚĆ NA 96 FM:

Tiësto & Becky Hill – Nothing Really Matters

Laureat Grammy i ikona muzyki dance Tiësto we wspólnym singlu z Becky Hill! „Nothing Really Matters” jest już dostępne w serwisach cyfrowych. Do tanecznego kawałka, który świetnie się sprawdzi podczas samodzielnych tanców na kwarantannie, powstało bardzo wymowne lyric video.
Twórcą lyric video jest Timo Helgert, a klip jest rozszerzeniem koncepcji, którą twórca zawarł w swoim projekcie „Return To Nature”.

mat.prasowe

To pierwsza współpraca Tiësto z Becky Hill. Jej ostatni singiel „Better Off Without You” ft. Shift K3Y ma ponad 34 mln streamów na całym świecie. Hill jest także drugą najczęściej odtwarzaną brytyjską artystką w Spotify.
Praca z Becky była świetnym doświadczeniem. Ta dziewczyna ma niesamowitą energię i mocny głos. Nie mogę doczekać się, aż usłyszycie ten kawałek. To świetny przedsmak mojego nowego albumu – mówi Tiësto.
Ze wszystkich dotychczasowych współprac z innymi artystami, duet z Tiësto z całą pewnością można nazwać momentem przełomowym w karierze. Miałam okazję pracować z najlepszymi, a Tiësto jest świetnym tego potwierdzeniem. To ekscytujące, że będę częścią jego nowego albumu! – zachwyca się Becky Hill.
„Nothing Really Matters” to następca świetnie przyjętych singli Tiësto: „Ritual” z Ritą Orą czy „God Is A Dancer” z Mabel. „Ritual” zgromadził ponad 445 mln streamów i 91 mln wyświetleń na YouTube. „God Is A Dancer” może poszczycić się wynikiem 169 mln streamów i 45 mln wyświetleń oficjalnego klipu.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X