NOWOŚĆ NA 96 FM:

Sam Feldt, Rita Ora – Follow Me

Rita Ora i Sam Feldt prezentują nowy singiel „Follow Me”, którego współautorką jest Ella Henderson. Utwór ukazał się dziś nakładem Palm Tree Records – wytwórni Kygo.

Oszałamiająca współpraca sprawia, że charakterystyczny wokal Ory przyciąga fanów do podnoszącej na duchu produkcji Feldta. Delikatnie wyściełana perkusja, wznoszące się strumienie euforycznego pianina i akordów zapewniają piękne tło dla Ory, a jej głos obdarza singiel prawdziwym ciepłem i głębią.

Sam Feldt zdradził kulisy singla na planie do oficjalnego teledysku, nakręconego w Los Angeles przez popularnego reżysera Kygo, Johannesa Lovunda: „«Follow Me» opowiada o byciu z tą wyjątkową osobą i trzymaniu się jej nawet w trudnych chwilach. Praca nad tym singlem z Ritą była spełnieniem marzeń. Od dawna jestem fanem jej głosu i pracy, więc bardzo się cieszę, że w końcu mogliśmy wspólnie nagrać piosenkę. Cały proces, od pisania piosenki po kręcenie teledysku na kalifornijskiej pustyni, był świetną zabawą. Mam nadzieję, że odczują to też słuchacze utworu”.

„Muzyka taneczna zawsze zajmowała specjalne miejsce w moim sercu, dlatego możliwość współpracy z Samem przy «Follow Me» była fantastyczna. Jest legendą, to zaszczyt pracować z nim nad tym utworem”, mówi Rita Ora. Dodaje: „Ta piosenka służy nam jako przypomnienie, abyśmy otaczali się ludźmi, którzy nas podbudowują i pozostają przy nas, szczególnie w czasach, gdy czujemy, że wszystko się rozpada. Nie mogę się doczekać, aż fani to usłyszą i zobaczą wspaniały klip, który nagraliśmy!”.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: