NOWOŚĆ NA 96 FM:

Patryk Skoczyński – Dom

Patryk Skoczyński, nowa twarz na polskim rynku muzycznym, prezentuje debiutancki singiel „Dom”, stworzony we współpracy z Pauliną Przybysz.
Wszechstronnie utalentowany wokalista, kompozytor i autor tekstów z wielką muzyczną wrażliwością. Patryk Skoczyński szuka inspiracji w twórczości takich artystów jak James Bay, Ed Sheeran, Sam Smith, Jessie J, Tom Odell, Ben Howard, James Morrison czy Jamiroquai. O jego wielkim talencie można przekonać się, słuchając debiutanckiego singla „Dom”. Piękny tekst utworu stworzyła Paulina Przybysz. Do kawałka powstał poruszający klip w reżyserii Piotra Smoleńskiego. Bohaterem jest chłopiec szykanowany w szkole, niezrozumiały przez rówieśników. Wszystko zmienia się, gdy chwyta za gitarę. Podobnie jest, gdy włączymy singiel Patryka – „Dom” już po pierwszych taktach sprawia, że chcemy zostać z tą piosenką na długo. Zapraszamy do słuchania!
Patryk Skoczyński, uczestnik 6. edycji programu „The Voice of Poland”, w tym roku bierze udział w preselekcjach do konkursu Eurowizji.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: