NOWOŚĆ NA 96 FM:

Nico Santos – Play With Fire

Nico Santos kocha igrać z ogniem. Nie boi się ryzykować, nawet jeśli miałby się sparzyć. To właśnie dlatego 26-letni wokalista i kompozytor osiągnął tak wielki sukces na europejskiej scenie pop. Czas na najnowszy singiel Nico Santosa – „Play With Fire”!
Santos zdobył listy przebojów za sprawą takich hitów jak „Rooftop”, „Safe”, „Unforgettable” czy dzięki duetowi z Leną, „Better”. W 2018 był najchętniej granym wykonawcą w niemieckich radiach (prawie 110 tysięcy odtworzeni w radiach), wyprzedził takie światowe gwiazdy jak P!nk czy Ed Sheeran. Nico otrzymał również nominację do nagród 1Live Krone oraz BAMBI. Jego katalog przekroczył liczbę 400 mln streamów.
„Play With Fire” opowiada o płomiennym romansie, który ciągnie autora w coraz głębszą otchłań. – To historia toksycznej relacji, której nie możesz się wyzbyć. Masz świadomość, że powinieneś natychmiast uciekać, ale nie możesz się powstrzymać, nawet za cenę poważnych ran – opowiada Nico. Kawałek sprawnie łączy urban pop, r&b i trap, a wisienką na torcie jest charakterystyczny, mocny wokal Santosa. Wokalista heroicznie wykonywał ten utwór na swojej ostatniej trasie z 40-stopniową gorączką. Ogień dosłownie i w przenośni!

 

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: