NOWOŚĆ NA 96 FM:

Maroon 5 – Memories

Maroon 5 prezentują premierowy kawałek „Memories”.

W środę, 18 września, na Facebooku i Twitterze Maroon 5 pojawiło się tajemnicze zdjęcie oraz data. Dwa dni później wszystko stało się jasne: były to okładka oraz data premiery najnowszego singla „Memories”. Następca wielkiego przeboju „Girls Like You” pokazuje bardziej refleksyjne oblicze zespołu. Kawałek idealnie wpisuje się w nostalgiczny nastrój, jaki często towarzyszy nam na początku jesieni.
„Girls Like You” z udziałem Cardi B oraz klipem, w którym wzięło udział mnóstwo gwiazd (w tym m.in. Jennifer Lopez, Gal Gadot, Camila Cabello, Ellen DeGeneres i wiele innych) przez wiele tygodni okupowało szczyty list przebojów, a teledysk przekroczył dwa miliardy wyświetleń.
W lutym 2019 Maroon 5 wystąpili w przerwie Super Bowl LIII w Atlancie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Big Boi oraz Travis Scott.

W lipcu tego roku wielki hit „Sugar” (2014) przekroczył trzy miliardy wyświetleń na YouTube – Maroon 5 jest jedynym zespołem, któremu udała się ta sztuka. Obecnie klip jest siódmym najpopularniejszym klipem muzycznym w serwisie. „Sugar” było nominowane do Grammy w kategorii Best Pop Duo/Group Performance.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: