NOWOŚĆ NA 96 FM:

Justin Bieber – Intentions ft. Quavo

Justin Bieber prezentuje kolejną zapowiedź nowej płyty „Changes” – singiel „Intentions” w duecie z Quavo. Utwór powstał we współpracy z fundacją Alexandria House, która wspiera kobiety i dzieci w drodze do stabilizacji finansowej oraz odnalezienia stałego miejsca zamieszkania. W klipie do kawałka możemy oglądać historie kobiet, które skorzystały z pomocy organizacji.

Justin Bieber od samego początku kariery dba o działalność charytatywną. Słynie ze stałej współpracy z fundacją Make-a-Wish, z którą spełnił już ponad 350 marzeń. Artysta wspiera także Pencils of Promise, organizację wspierającą edukację w biednych obszarach na całym świecie. W 2010, 2012 i 2016 gwiazdor przeznaczył dolara ze sprzedaży każdego biletu z tras „My World”, „Believe” i „Purpose” na rzecz Pencils of Promise. W grudniu 2019 Justin i Hailey Bieber poprowadzili aukcję, z której dochody przekazano na rzecz dwóch organizacji: LIFT Los Angeles i Inner-City Arts. W ubiegłym roku artysta połączył siły z Active Minds, działającą na rzecz zmiany narracji dotyczącej zdrowia psychicznego.

Również przy okazji trasy promującej album „Changes”, Bieber zamierza przeznaczyć dolara z każdego biletu na cele charytatywne – tym razem na konto Bieber Foundation, która wspiera walkę z chorobami psychicznymi.

Album „Changes” ukaże się 14 lutego 2020, a oficjalna tracklista prezentuje się następująco

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: